Veselje na snegu

Pogled na nedeljsko jutro nas je vse presenetil, saj smo zagledali pokrajino prekrito s snegom. Zima je čas za otroške radosti in igranje na snegu, zato so otroci v ponedeljek v šoli vzklikali: »Juhuhu, sneg je tu!«

Pri podaljšanem bivanju radi veliko časa preživimo zunaj, kjer lahko urimo naše gibalne sposobnosti in opazujemo lepote narave. Tokrat smo se odpravili v park, kjer smo se sankali, kepali in preprosto uživali na snegu.

Vsi smo se strinjali, da imamo radi zimo, in močno upamo, da nam zima prinese še več snega.

Vabimo vas, da pogledate slike in se sami prepričate o iskricah v otroških očeh, ki jih prebudijo norčije na snegu.

V sankanju sva uživali tudi učiteljici, saj nas otroci vedno znova učijo, da je veselje v majhnih stvareh.