Bodi moj prijatelj ti – Skupaj se imamo dobro

Dan dejavnosti Bodi moj prijatelj ti – Skupaj se imamo dobro, smo učenci NIS in PPVI izvedli v Tednu otroka, natančneje v torek, 4. 10. 2022. Učenci PPVI so na ves glas prepevali in hkrati miselno usvajali novo pesem, z naslovom, Gradim prijateljstvo, tkali medsebojne vezi in odnose z učenci 8.b razreda 2. Osnovne šole Slovenska Bistrica, učenci NIS pa so spregovorili nekaj besed na tematiko prijateljstva, izvajali igre za krepitev življenjsko pomembnih veščin, likovno ustvarjali, ter se prav tako, v obliki spoznavnih iger in iger za sprostitev, pogovarjali in družili z učenci 8.a razreda 2. Osnovne šole Slovenska Bistrica. Zaključek našega dne dejavnosti je potekal kot skupno druženje v obliki socialnih iger, tako učencev PPVI, kakor tudi učencev NIS, na šolskem dvorišču, v sožitju z dobro voljo, prijetnimi jesenskimi temperaturami in jabolčnim zavitkom, ki ga je pripravila skupina učencev PPVI, z željo: peči za prijatelje.

Naj slike povedo, da imeli smo se lepo.

Učiteljica Lina

(Skupno 1.058 obiskov, današnjih obiskov 1)