Obvestilo: 14.3.2017

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da je za sredo, 14. 3. 2018, napovedano nadaljevanje stavke v vzgoji in izobraževanju.

V primeru stavke se  v šoli ne bo izvajal vzgojno-izobraževalni program, odpovedali bomo tudi šolske prevoze, saj učenci ostanejo doma (domski otroci pridejo domov).

Če v primeru stavke nujno potrebujete varstvo otroka,  nas o tem obvestite  v torek,   14. 3. 2018,  v tajništvo šole,   na telefon 02 80 50  470.

Opravičujemo se vam za morebitne nevšečnosti in prosimo za razumevanje.

Učenci so s strani sindikata  dobili  obvestilo Glavnega stavkovnega odbora SVIZ.

Hvala za sodelovanje in podporo.

Lep pozdrav.

Ravnateljica:

Klavdija Fridrih, prof. def.