Uspešno zaključili nogometno sezono

18. 10. 2018 smo bili na zadnjem finalnem turnirju v nogometu v sklopu Specialne olimpiade Slovenije. V svoji skupini smo zasedli 6. mesto. Tokrat smo bili na turnirju uspešni. Zadeli smo kar 4 gole! Kot vedno je bilo tudi tokrat za nas lepo poskrbljeno. Medalje in pokal so nam izročili znani slovenski športniki, med drugimi tudi g. Savšek, priznani kanuist. Organizacija je bila prepuščena VDC Tončke Hočevar, ki so svojo nalogo odlično opravili.

Že sam ambient Nogometne zveze Slovenije je bil zavidanja vreden. Preoblačili smo se v slačilnici največjih slovenskih nogometašev. Vreme nas je razveseljevalo s sončnimi žarki, vzdušje je bilo prijetno, tokrat bolj mirno. Po obilnem kosilu s klasičnim dunajskim zrezkom so se tudi naši jeziki bolj razvezali.

Bravo Nejc, Tamara, Timi, Matej, Marcel, Sandi.