Vse najboljše za nas

Šolsko leto se počasi zaključuje in v domu naše šole smo ponovno praznovali rojstne dneve.  Vsako leto je praznovanje drugačno in tako je bilo tudi tokrat. Tudi ob tem praznovanju ni manjkalo zabavnih iger, ob katerih smo se pošteno nasmejali. Vsaka od le-teh je imela svoj namen in pomen. Učenci so »lovili ribe«, se preizkušali na poligonu, vodili različne žoge čez ovire, metali obroče na stožce, zbirali barvne listke in še bi lahko naštevali. Naloge pa so bile še malce težje, saj so jih opravljali s sončnimi očali.  Med igrami so učenci pokazali veliko veščin in spretnosti. Popoldne je minilo v sproščenem in prijetnem vzdušju. Kot se za pravo praznovanje spodobi pa je nato sledil piknik z dobrotami. Nekaj utrinkov si lahko pogledate tudi v naši fotogaleriji.

Renato De Corti