Šport nas združuje

11. 6. 2019 smo se družili z učenci 7. razreda 2. osnovne šole Slovenska Bistrica. Razrednik, Jure Pirš, je s svojimi učenci prišel na druženje, kjer smo se v mešanih ekipah med fanti in deklicami pomerili v košarki, odbojki in nogometu. Nekaj učenk 2. osnovne šole in učenci PPVI so izvajali elemente MATP. Druženje je bilo prijateljske narave, zato končni zmagovalec sploh ni bil pomemben. Fantje so kljub vročemu dnevu vztrajali na igrišču, medtem ko so se dekleta in učenci PPVI umaknili v park, kjer so nadaljevali z igrami. Tokrat smo obudili spomine na igro John Marion in Gnilo jajce. Nekateri smo se te igre nazadnje igral v vrtcu. Skupno druženje smo zaključili učenci Minke Namestnik-Sonje Slovenska Bistrica s poklonom majhnega darilca učencem 2. osnovne šole Slovenska Bistrica.