Fridrih Gošnjak Klavdija, ravnateljica klavdija.fridrih@osminka.si
Sagadin Katja, pomočnica ravnateljice katja.sagadin@osminka.si
Seliškar Maja, svetovalna delavka maja.seliskar@osminka.si

E-naslovi strokovnih delavcev v NIS in PPVI

1.Bolčević Aleksandraaleksandra.bolcevic@osminka.si
2.Fuks Maricamarica.fuks@osminka.si
3.Hedžet Ninanina.hedzet@osminka.si
4.Hojs Barbarabarbara.hojs@osminka.si
5.Kolar IvicaIvica.kolar@osminka.si
6.Marčič Brigitabrigita.marcic@osminka.si
7.Medved Tinatina.medved@osminka.si
8.Pogorevc Andrejaandreja.pogorevc@osminka.si
9.Potočnik Silvasilva.potocnik@osminka.si
10.Primožič Anjaanja.primozic@osminka.si
11.Rižnar Helenahelena.riznar@osminka.si
12.Sorčnik Ksenijaksenija.sorcnik@osminka.si
13.Svenšek Evaeva.svensek@osminka.si
14.Šmon Metkametka.smon@osminka.si
15.Verčkovnik Bojanabojana.verckovnik@osminka.si
16.Vivod Katjakatja.vivod@osminka.si
(Skupno 347 obiskov, današnjih obiskov 1)